Jelenlegi hely

OTKA-104208

OTKA-104208

Konzorcium, társ. p.: Számelméleti kutatások
pályázat kezdete: 2013-02-01
pályázat vége: 2017-12-31

Teljes publikációs lista

Hiányzó közlemények feltöltése
Feltöltött közlemény:
11
DEA-ban:
11
OA:
4
Publikációs időszak:
2013-2017
2017
  1. Evertse, J., Győry, K.: Discriminant equations in Diophantine number theory.
    Cambridge University Press, Cambridge, xviii, 457 p., 2017. ISBN: 9781107097612
  2. Komornik, V., Pedicini, M., Pethő, A.: Multiple common expansions in non-integer bases.
    Acta Sci. Math. 83 (1-2), 51-60, 2017.
    Folyóirat-mutatók:
    Q4 Analysis
    Q4 Applied Mathematics
  3. Pethő, A., Pohst, M., Bertók, C.: On multidimensional Diophantine approximation of algebraic numbers.
    J. Number Theory. 171 422-448, 2017.
    Folyóirat-mutatók:
    Q1 Algebra and Number Theory
2016
  1. Győry, K.: On some norm inequalities and discriminant inequalities in CM-fields.
    Publ. Math. Debr. 89 (4), 513-523, 2016.
    Folyóirat-mutatók:
    Q3 Mathematics (miscellaneous)
2015
  1. Evertse, J., Győry, K.: Unit equations in Diophantine number theory.
    Cambridge Univ Press - UK, Cambridge, XV, 363 p., 2015. ISBN: 9781107097605
2014
  1. Komornik, V., Pethő, A.: Common expansions in noninteger bases.
    Publ. Math. Debr. 85 (3-4), 489-501, 2014.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
  2. Bazsó, A., Pink, I.: Diophantine equations with Appell sequences.
    Period. Math. Hung. 69 (2), 222-230, 2014.
    Folyóirat-mutatók:
    Q3 Mathematics (miscellaneous)
  3. Bérczes, A., Pink, I.: On generalized Lebesgue-Ramanujan-Nagell equations.
    . 22 (1), 51-71, 2014.
    Folyóirat-mutatók:
    Q4 Analysis
    Q3 Applied Mathematics
  4. Akiyama, S., Steiner, W., Brunotte, H., Pethő, A., Thuswaldner, J.: Problems and conjectures around shift radix systems.
    Open Probl. Math. 2 1-5, 2014.
2013
  1. Hirata-Kohno, N., Pethő, A.: On a key exchange protocol based on Diophantine equations.
    Infocommun. j. 5 (3), 17 - 21, 2013.
    Folyóirat-mutatók:
    Q4 Computer Science (miscellaneous)
    Q4 Electrical and Electronic Engineering
frissítve: 2020-10-18, 02:09

Tudományos folyóiratcikkek
SCImago besorolása

Tudományos folyóiratcikkek száma: 9
Q1 1 (11.1%)
Q2 1 (11.1%)
Q3 3 (33.3%)
Q4 2 (22.2%)
n.a. 2 (22.2%)

SCImago kategóriák

Mathematics (6)
Mathematics (miscellaneous) (3)
Analysis (2)
Applied Mathematics (2)
Algebra and Number Theory (1)
Computer Science (1)
Computer Science (miscellaneous) (1)
Engineering (1)
Electrical and Electronic Engineering (1)

Közlemények megoszlása
műfaj szerint

Közlemények megoszlása
évszám szerint

Közlemények megoszlása
nyelv szerint

Közlemények megoszlása
folyóiratok szerint

  • Publicationes Mathematicae Debrecen (2)
  • Acta Scientiarum Mathematicarum (1)
  • Analele Universitatii "Ovidius" Constanta. Seria Matematica (1)
  • Infocommunications journal (1)
  • Journal of Number Theory (1)
  • Open Problems in Mathematics (1)
  • Periodica Mathematica Hungarica (1)
  • Uniform Distribution Theory (1)