Jelenlegi hely

Szikszai Márton

Szikszai Márton

Szikszai Márton
Név: Szikszai Márton
További profilok: MTMT, Scopus Author ID
Szakterület: matematikus
Az adatok a NEPTUN rendszerből származnak.

Teljes publikációs lista

A lista áttöltése az MTMT rendszerébe
Hiányzó közlemények feltöltése
Hitelesített Publikációs Lista igénylése
OA letöltési statisztika megtekintése
Feltöltött közlemény:
10
DEA-ban:
10
OA:
5
Publikációs időszak:
2012-2017
2017
  1. Pink, I., Szikszai, M.: A Brocard-Ramanujan-type equation with Lucas and associated Lucas sequences.
    Glas. Mat. 52 (1), 11-21, 2017.
    Folyóirat-mutatók:
    Q3 Mathematics (miscellaneous)
  2. Sanna, C., Szikszai, M.: A coprimality condition on consecutive values of polynomials.
    Bull. London Math. Soc. 49 (5), 908-915, 2017.
    Folyóirat-mutatók:
    Q1 Mathematics (miscellaneous)
  3. Szikszai, M.: Distinct products in Lucas sequences - on a problem of Kimberling.
    Fibonacci Q. 2017 (55), 291-296, 2017.
    Folyóirat-mutatók:
    Q4 Algebra and Number Theory
  4. Hajdu, L., Szikszai, M., Ziegler, V.: On arithmetic progressions in Lucas sequences.
    J. Integer Seq. 2017 (20), Article 17, 2017.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Discrete Mathematics and Combinatorics
  5. Dujella, A., Kazalicki, M., Mikić, M., Szikszai, M.: There are infinitely many rational Diophantine sextuples.
    Int. Math. Res. Notices. 2017 (2), 490-508, 2017.
    Folyóirat-mutatók:
    D1 Mathematics (miscellaneous)
2016
  1. Hajdu, L., Laishram, S., Szikszai, M.: Perfect powers in products of terms of elliptic divisibility sequences.
    Bull. Aust. Math. Soc. 94 (03), 395-404, 2016.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
2015
  1. Hajdu, L., Szikszai, M.: Common factors in series of consecutive terms of associated Lucas and Lehmer sequences.
    Fibonacci Q. 53 (3), 221-229, 2015.
    Folyóirat-mutatók:
    Q4 Algebra and Number Theory
  2. Gál, Z., Nagy, Á., Szikszai, M., Terdik, G.: Stochastic modeling of wireless networks: A case study in time domain.
    In: Proceedings of the 9th International Conference on Applied Informatics January 29 - Februar 1, 2014. Eger, Hungary Volume II [elektronikus dokumentum]. Ed.: by Kovács Emőd, Kusper Gábor, Kunkli Roland, Tómács Tibor, Eszterházy Károly Főiskola, Eger, 195-201, 2015. ISBN: 9786155297182
2014
  1. Hajdu, L., Szikszai, M.: On common factors within a series of consecutive terms of an elliptic divisibility sequence.
    Publ. Math. Debr. 84 (1-2), 291-301, 2014.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
2012
  1. Hajdu, L., Szikszai, M.: On the GCD-s of k consecutive terms of Lucas sequences.
    J. Number Theory. 132 (12), 3056-3069, 2012.
    Folyóirat-mutatók:
    Q1 Algebra and Number Theory
frissítve: 2020-11-22, 02:20

Tudományos folyóiratcikkek
SCImago besorolása

Tudományos folyóiratcikkek száma: 9
Q1/D1 1 (11.1%)
Q1 3 (33.3%)
Q2 3 (33.3%)
Q3 1 (11.1%)
Q4 2 (22.2%)

SCImago kategóriák

Mathematics (9)
Mathematics (miscellaneous) (5)
Algebra and Number Theory (3)
Discrete Mathematics and Combinatorics (1)

Közlemények megoszlása
műfaj szerint

Közlemények megoszlása
évszám szerint

Közlemények megoszlása
nyelv szerint

Egyéb társszerzők