Jelenlegi hely

Al-Abayechi Ameer Mohammedhussein Hasan

Al-Abayechi Ameer Mohammedhussein Hasan

Al-Abayechi Ameer Mohammedhussein Hasan
Név: Al-Abayechi Ameer Mohammedhussein Hasan
További profilok: MTMT
Szakterület: matematikus

Teljes publikációs lista

A lista áttöltése az MTMT rendszerébe
Hiányzó közlemények feltöltése
Hitelesített Publikációs Lista igénylése
OA letöltési statisztika megtekintése
Feltöltött közlemény:
8
DEA-ban:
8
OA:
2
Publikációs időszak:
2019-2023
2023
2022
  1. Al-Abayechi, A., Figula, Á.: Topological Loops with Decomposable Solvable Multiplication Groups.
    Results Math. 77 (1), 1-34, 2022.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Applied Mathematics
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
2021
  1. Al-Abayechi, A., Figula, Á.: On the structure of topological loops with solvable multiplication groups.
    In: RIGA 2021 - BOOK OF ABSTRACTS. Ed.: Adela Mihai, Bucharest University Press, Bucharest, 7-8, 2021.
  2. Figula, Á., Al-Abayechi, A.: Topological loops having solvable indecomposable Lie groups as their multiplication groups.
    Transform. Groups. 26 (1), 279-303, 2021.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Algebra and Number Theory
    Q2 Geometry and Topology
2020
  1. Al-Abayechi, A., Figula, Á.: Geodesic vectors and flat totally geodesic subalgebras in nilpotent metric Lie algebras.
    Itogi Nauki i Techniki. Ser. Sovrem. Mat. Pril. Temat. Obz. 177 10-23, 2020.
  2. Al-Abayechi, A.: Topological loops having solvable Lie groups as their multiplication groups.
    In: IX. Interdiszciplináris Doktorandusz Konferencia 2020 = 9th Interdisciplinary Doctoral Conference 2020 : Tanulmánykötet. Szerk.: Csiszár Beáta, Hankó Csilla, Kajos Luca Fanni, Mező Emerencia, Pécsi Tudományegyetem Doktorandusz Önkormányzat, Pécs, 6-17, 2020. ISBN: 9789634295839
  3. Figula, Á., Al-Abayechi, A.: Topological loops with solvable multiplication groups of dimension at most six are centrally nilpotent.
    Int. J. Group Theory. 9 (2), 81-94, 2020.
    Folyóirat-mutatók:
    Q3 Algebra and Number Theory
2019
  1. Figula, Á., Ficzere, K., Al-Abayechi, A.: Topological loops with six-dimensional solvable multiplication groups having five-dimensional nilradical.
    Ann. Math. Inform. 50 71-87, 2019.
    Folyóirat-mutatók:
    Q4 Computer Science (miscellaneous)
    Q4 Mathematics (miscellaneous)
frissítve: 2024-02-25, 02:08

Tudományos folyóiratcikkek
SCImago besorolása

Tudományos folyóiratcikkek száma: 5
Q2 2 (40%)
Q3 1 (20%)
Q4 1 (20%)
n.a. 1 (20%)
-
OK

SCImago kategóriák

Mathematics (4)
Algebra and Number Theory (2)
Mathematics (miscellaneous) (2)
Applied Mathematics (1)
Geometry and Topology (1)
Computer Science (1)
Computer Science (miscellaneous) (1)

Közlemények megoszlása
műfaj szerint

Közlemények megoszlása
évszám szerint

Közlemények megoszlása
nyelv szerint