Jelenlegi hely

Salih Muwafaq Mahdi

Salih Muwafaq Mahdi

Salih Muwafaq Mahdi
Név: Salih Muwafaq Mahdi
További profilok: MTMT
Szakterület: PhD Candidate

Teljes publikációs lista

A lista áttöltése az MTMT rendszerébe
Hiányzó közlemények feltöltése
Hitelesített Publikációs Lista igénylése
OA letöltési statisztika megtekintése
Feltöltött közlemény:
7
DEA-ban:
7
OA:
4
Publikációs időszak:
2017-2022
2022
  1. Rassias, T., Salih, M., Száz, Á.: Characterizations and Set Theoretic Properties of Some Generalized Open and Fat sets in Relator Spaces.
    In: Mathematical Analysis, Optimization, Approximation and Applications, World Scientific, Singapore, "Accepted by publisher", 1-96, 2022.
  2. Rassias, T., Salih, M., Száz, Á.: Set-theoretic Properties of Generalized Topologically Open Sets in Relator Spaces.
    In: Mathematical Analysis in Interdisciplinary Research, Springer, Natural Switzeland, 661-730, 2022.
2021
  1. Rassias, T., Salih, M., Száz, Á.: Characterizations of Generalized Topologically Open Sets in Relator Spaces.
    Montes Taurus J. Pure Appl. Math. 3 (3), 39-94, 2021.
2020
2018
  1. Abdullah, H., Ahmed, D., Salih, M.: Using fibonacci number to integrate 2x2 and 3x3 matrices.
    The Journal of Duhok University. 21 (1), 1-5, 2018.
2017
  1. Ibrahim, H., Salih, M.: A New Type of Weakly Commutative Groups.
    Science Journal of University of Zakho. 5 (2), 228-231, 2017.
  2. Salih, M., Ahmed, D.: α-Q-fuzzy Subgroups.
    Acad J. Nawroz Univ. 6 (3), 26-31, 2017.
frissítve: 2024-02-25, 01:21

Közlemények megoszlása
műfaj szerint

Közlemények megoszlása
évszám szerint

Közlemények megoszlása
nyelv szerint

Egyéb társszerzők

Rassias, Themistocles M.
Abdullah, Honer N.
Ibrahim, Hariwan Z.