Jelenlegi hely

Kocsis Mátyás

Kocsis Mátyás

Kocsis Mátyás
Név: Kocsis Mátyás
Szakterület: egyetemi hallgató

Teljes publikációs lista

A lista áttöltése az MTMT rendszerébe
Hiányzó közlemények feltöltése
Hitelesített Publikációs Lista igénylése
OA letöltési statisztika megtekintése
Feltöltött közlemény:
2
DEA-ban:
2
OA:
2
Publikációs időszak:
2022-2024
2024
2022
  1. Kocsis, M., Páles, Z.: Hutchinson's theorem in semimetric spaces.
    J. Fixed Point Theory Appl. 24 (4), 1-19, 2022.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Applied Mathematics
    Q2 Geometry and Topology
    Q2 Modeling and Simulation
frissítve: 2024-03-03, 02:11

Tudományos folyóiratcikkek
SCImago besorolása

Tudományos folyóiratcikkek száma: 2
Q2 1 (50%)
n.a. 1 (50%)
-
OK

SCImago kategóriák

Mathematics (1)
Applied Mathematics (1)
Geometry and Topology (1)
Modeling and Simulation (1)

Közlemények megoszlása
műfaj szerint

Közlemények megoszlása
évszám szerint

Közlemények megoszlása
nyelv szerint

Egyéb társszerzők