Jelenlegi hely

Statisztika

Burai Pál József

Open Access publikációk letöltési adatai a DE intézményi repozitóriumából
Dátum: -
OA publikációk száma a DEA-ban: 5

Összes letöltés a DEA-ból: 289

OrszágLetöltések
Egyesült Államok (US)130
Németország (DE)19
Pakisztán (PK)19
Kína (CN)13
Kanada (CA)9
Magyarország (HU)8
Oroszország (RU)6
Egyesült Királyság (GB)5
Lengyelország (PL)5
India (IN)4
Románia (RO)4
Brazília (BR)3
Franciaország (FR)3
Hong Kong SAR (Kínai Népköztársaság) (HK)3
Portugália (PT)3
Vietnám (VN)3
Algéria (DZ)2
Finnország (FI)2
Horvátország (HR)2
Dél-Afrika (ZA)2
Chile (CL)1
Csehország (CZ)1
Olaszország (IT)1
Litvánia (LT)1
Lettország (LV)1
Hollandia (NL)1
Szaud-Arábia (SA)1
Svédország (SE)1
n.a.36
Megjelenés Publikáció Fájlletöltések
2022Burai, P., Bessenyei, M., Boros, Z., Chmieliński, J., Chudziak, J., Fazekas, B., Ger, R., Gselmann, E., Iqbal, M., Łukasik, R., Maslyuchenko, O., Menzer, R., Molnár, G., Olbryś, A., Pasteczka, P., Pénzes, E., Sablik, M., Sikorska, J., Székelyhidi, L., Szokol, P., Szostok, T., Tóth, P., Zürcher, T.: Report of Meeting: The Twenty-first Katowice-Debrecen Winter Seminar on Functional Equations and Inequalities Brenna (Poland), February 2-5, 2022.
International Journal of Cardiology. 36 (1), 92-105, 2022.
Kiadói változat: 12
2019Burai, P.: An Extension Theorem for Conditionally Additive Functions and Its Application for the Equality Problem of Quasi-Arithmetic Expressions.
Results Math. 74 (4), 1-9, 2019.
Folyóirat-mutatók:
Q2 Applied Mathematics
Q2 Mathematics (miscellaneous)
kiadói változat: 44
2012Burai, P., Dascǎl, J.: The equality problem in the class of conjugate means.
Aequ. Math. 84 (1-2), 77-90, 2012.
Folyóirat-mutatók:
Q3 Applied Mathematics
Q3 Discrete Mathematics and Combinatorics
Q2 Mathematics (miscellaneous)
pre-print: 116
2009Burai, P., Juhász, T., Házy, A.: Bernstein-Doetsch type results for s-convex functions.
Publ. Math. Debrecen. 75 (1-2), 23-31, 2009.
Folyóirat-mutatók:
Q2 Mathematics (miscellaneous)
post-print: 79
2005Burai, P., Száz, Á.: Homogeneity properties of subadditive functions.
Ann. Math. Inf. 32 189-201, 2005.
Folyóirat-mutatók:
Q4 Computer Science (miscellaneous)
Q4 Mathematics (miscellaneous)
Kiadói változat: 38