Jelenlegi hely

Statisztika

Hannusch Carolin

Open Access publikációk letöltési adatai a DE intézményi repozitóriumából
Dátum: -
OA publikációk száma a DEA-ban: 8

Összes letöltés a DEA-ból: 418

OrszágLetöltések
Egyesült Államok (US)180
Magyarország (HU)164
Kína (CN)17
Németország (DE)13
Bulgária (BG)3
Izrael (IL)3
Románia (RO)3
Kanada (CA)2
Spanyolország (ES)2
Ukrajna (UA)2
Egyesült Arab Emírségek (AE)1
Brazília (BR)1
Észtország (EE)1
Egyiptom (EG)1
Finnország (FI)1
Görögország (GR)1
Írország (IE)1
Laosz (LA)1
Madagaszkár (MG)1
Hollandia (NL)1
Oroszország (RU)1
n.a.18
Megjelenés Publikáció Fájlletöltések
2023Hannusch, C., Major, S.: Neighborhoods of Binary Self-Dual Codes.
Contemp. Math. 4 (4), 1174-1179, 2023.
kiadói változat: 1
2023Hannusch, C., Pethő, A.: Rotation on the digital plane.
Period. Math. Hung. 86 (2), 564-577, 2023.
Folyóirat-mutatók:
Q2 Mathematics (miscellaneous) (2022)
kiadói változat: 14
2022Ficzere, K., Figula, Á., Hannusch, C., Kása, E.: Lehre der Trigonometrie anhand realistischer Aufgaben im Online-Unterricht.
Teach. math. comput. sci. 20 (1), 87-105, 2022.
Kiadói változat: 5
2020Falcone, G., Figula, Á., Hannusch, C.: Steiner Loops of Affine Type.
Results Math. 75 (4), 1-25, 2020.
Folyóirat-mutatók:
Q2 Applied Mathematics
Q2 Mathematics (miscellaneous)
kiadói változat: 28
2019Dömösi, P., Hannusch, C., Horváth, G.: A Cryptographic System Based on a New Class of Binary Error-Correcting Codes.
Tatra Mt. Math. Publ. 73 (1), 83-96, 2019.
Folyóirat-mutatók:
Q4 Mathematics (miscellaneous)
kiadói változat: 182
2017Hannusch, C.: On monomial codes in modular group algebras.
Discret. Math. 340 (5), 957-962, 2017.
Folyóirat-mutatók:
Q1 Discrete Mathematics and Combinatorics
Q1 Theoretical Computer Science
pre-print : 81
2016Hannusch, C., Lakatos, P.: Construction of self-dual binary [2^(2k),2^(2k-1),2^k] -codes.
Algebra Discrete Math. 21 (1), 59-68, 2016.
Folyóirat-mutatók:
Q4 Algebra and Number Theory
Q4 Discrete Mathematics and Combinatorics
Kiadói változat: 10
2016Halasi, Z., Hannusch, C., Nguyen, H.: The largest character degrees of the symmetric and alternating groups.
Proc. Amer. Math. Soc. 144 (5), 1947-1960, 2016.
Folyóirat-mutatók:
Q1 Applied Mathematics
Q1 Mathematics (miscellaneous)
pre-print: 97