Jelenlegi hely

Statisztika

Gilányi Attila László

Open Access publikációk letöltési adatai a DE intézményi repozitóriumából
Dátum: -
OA publikációk száma a DEA-ban: 13

Összes letöltés a DEA-ból: 976

OrszágLetöltések
Egyesült Államok (US)646
Kína (CN)49
Németország (DE)39
Magyarország (HU)21
Írország (IE)15
Chile (CL)12
Egyesült Királyság (GB)9
Franciaország (FR)8
Kanada (CA)7
Lengyelország (PL)7
India (IN)6
Finnország (FI)5
Vietnám (VN)5
Ausztria (AT)4
Románia (RO)4
Szlovénia (SI)4
Olaszország (IT)3
Szaud-Arábia (SA)3
Thaiföld (TH)3
Csehország (CZ)2
Dánia (DK)2
Spanyolország (ES)2
Hollandia (NL)2
Svédország (SE)2
Szingapur (SG)2
Dél-Afrika (ZA)2
Belgium (BE)1
Brazília (BR)1
Görögország (GR)1
Hong Kong SAR (Kínai Népköztársaság) (HK)1
Irak (IQ)1
Laosz (LA)1
Litvánia (LT)1
Lettország (LV)1
Marokkó (MA)1
Új-Zéland (NZ)1
Portugália (PT)1
Szerbia (RS)1
Oroszország (RU)1
Szíria (SY)1
Ukrajna (UA)1
Üzbegisztán (UZ)1
n.a.96
Megjelenés Publikáció Fájlletöltések
2023Gilányi, A., To, L.: Computer assisted investigation of alienness of linear functional equations.
Aequ. Math. 97 1185-1199, 2023.
Folyóirat-mutatók:
Q2 Applied Mathematics (2022)
Q2 Discrete Mathematics and Combinatorics (2022)
Q2 Mathematics (miscellaneous) (2022)
10
kiadói változat: 14
kiadói változat: 16
2023Gilányi, A.: László Székelyhidi.
Aequ. Math. 97 891-897, 2023.
kiadói változat: 17
2021Gilányi, A., Lewicka, A.: On linear functional equations modulo Z.
Aequ. Math. 95 (6), 1301-1311, 2021.
Folyóirat-mutatók:
Q2 Applied Mathematics
Q2 Discrete Mathematics and Combinatorics
Q2 Mathematics (miscellaneous)
Kiadói változat: 28
2020Borus, G., Gilányi, A.: Computer assisted solution of systems of two variable linear functional equations.
Aequ. Math. 94 (4), 723-736, 2020.
Folyóirat-mutatók:
Q2 Applied Mathematics
Q2 Discrete Mathematics and Combinatorics
Q2 Mathematics (miscellaneous)
kiadói változat: 44
2017Gilányi, A., González, C., Nikodem, K., Páles, Z.: Bernstein-Doetsch type theorems with Tabor type error terms for set-valued maps.
Set-Valued Var. Anal. 25 (2), 441-462, 2017.
Folyóirat-mutatók:
Q2 Analysis
Q2 Applied Mathematics
Q2 Geometry and Topology
Q2 Numerical Analysis
Q3 Statistics and Probability
pre-print: 73
2015Gilányi, A., Merentes, N., Nikodem, K., Páles, Z.: Characterizations and decomposition of strongly Wright-convex functions of higher order.
Opuscula Math. 35 (1), 37-46, 2015.
Folyóirat-mutatók:
Q3 Mathematics (miscellaneous)
kiadói változat: 97
2013Fosner, A., Ger, R., Gilányi, A., Moslehian, M.: On linear functional equations and completeness of normed spaces.
Banach J. Math. Anal. 7 196-200, 2013.
Folyóirat-mutatók:
Q2 Algebra and Number Theory
Q2 Analysis
pre-print: 65
2011Gilányi, A., Troczka-Pawelec, K.: Regularity of weakly subquadratic functions.
J. Math. Anal. Appl. 382 (2), 814-821, 2011.
Folyóirat-mutatók:
Q1 Analysis
Q1 Applied Mathematics
pre-print: 90
2005Gilányi, A., Ng, C., Aczél, J.: On a functional equation arising from comparison of utility representations.
J. Math. Anal. Appl. 304 (2), 572-683, 2005.
Folyóirat-mutatók:
Q2 Analysis
Q2 Applied Mathematics
pre-print: 74
2001Gilányi, A., Páles, Z.: A regularity theorem for composite functional equations.
Arch. Math. 77 (4), 317-322, 2001.
Folyóirat-mutatók:
Q2 Mathematics (miscellaneous)
pre-print: 116
2001Gilányi, A.: Eine zur Parallelogrammgleichung äquivalente Ungleichung.
Aequ. Math. 62 (3), 303-309, 2001.
Folyóirat-mutatók:
Q3 Applied Mathematics
Q4 Discrete Mathematics and Combinatorics
Q3 Mathematics (miscellaneous)
pre-print: 127
2000Aczél, J., Gilányi, A., Maksa, G., Marley, A.: Consistent aggregation of simply scalable families of choice probabilities.
Math. Soc. Sci. 39 (3), 241-262, 2000.
Folyóirat-mutatók:
D1 Psychology (miscellaneous)
D1 Social Sciences (miscellaneous)
D1 Sociology and Political Science
Q2 Statistics, Probability and Uncertainty
pre-print: 161
2000Gilányi, A.: On the stability of monomial functional equations.
Publ. Math. Debrecen. 56 (1-2), 201-212, 2000.
Folyóirat-mutatók:
Q3 Mathematics (miscellaneous)
pre-print: 44