Jelenlegi hely

Statisztika

Szokol Patrícia

Open Access publikációk letöltési adatai a DE intézményi repozitóriumából
Dátum: -
OA publikációk száma a DEA-ban: 6

Összes letöltés a DEA-ból: 514

OrszágLetöltések
Egyesült Államok (US)369
Magyarország (HU)26
Németország (DE)24
Kína (CN)23
Dél-Afrika (ZA)4
Argentína (AR)3
Kanada (CA)3
Chile (CL)3
India (IN)3
Ausztrália (AU)2
Egyesült Királyság (GB)2
Írország (IE)2
Málta (MT)2
Vietnám (VN)2
Azerbajdzsán (AZ)1
Spanyolország (ES)1
Finnország (FI)1
Franciaország (FR)1
Horvátország (HR)1
Olaszország (IT)1
Lengyelország (PL)1
Románia (RO)1
Szerbia (RS)1
Szaud-Arábia (SA)1
Svédország (SE)1
Szingapur (SG)1
Szíria (SY)1
Törökország (TR)1
Ukrajna (UA)1
n.a.31
Megjelenés Publikáció Fájlletöltések
2021Baran, S., Szokol, P., Szabó, M.: Truncated generalized extreme value distribution-based ensemble model output statistics model for calibration of wind speed ensemble forecasts.
Environmetrics. 32 (6), 1-24, 2021.
Folyóirat-mutatók:
Q1 Ecological Modeling
Q2 Statistics and Probability
kiadói változat: 36
2016Dolinar, G., Kuzma, B., Nagy, G., Szokol, P.: Restricted skew-morphisms on matrix algebras.
Linear Alg. Appl. 490 1-17, 2016.
Folyóirat-mutatók:
Q1 Algebra and Number Theory
Q1 Discrete Mathematics and Combinatorics
Q2 Geometry and Topology
Q2 Numerical Analysis
pre-print: 58
2015Szokol, P., Tsai, M., Zhang, J.: Preserving problems of geodesic-affine maps and related topics on positive definite matrices.
Linear Alg. Appl. 483 293-308, 2015.
Folyóirat-mutatók:
Q2 Algebra and Number Theory
Q2 Discrete Mathematics and Combinatorics
Q2 Geometry and Topology
Q2 Numerical Analysis
pre-print: 81
2015Molnár, L., Szokol, P.: Transformations on positive definite matrices preserving generalized distance measures.
Linear Alg. Appl. 466 141-159, 2015.
Folyóirat-mutatók:
Q2 Algebra and Number Theory
Q2 Discrete Mathematics and Combinatorics
Q2 Geometry and Topology
Q2 Numerical Analysis
pre-print: 84
2015Molnár, L., Szokol, P.: Transformations Preserving Norms of Means of Positive Operators and Nonnegative Functions.
Integr. Equ. Oper. Theory. 83 (2), 271-290, 2015.
Folyóirat-mutatók:
D1 Algebra and Number Theory
Q1 Analysis
pre-print: 114
2014Molnár, L., Szokol, P.: Kolmogorov-Smirnov isometries of the space of generalized distribution functions.
Math. Slovaca. 64 (2), 433-444, 2014.
pre-print: 141