Jelenlegi hely

OTKA-109185

OTKA-109185

Algebrai módszerek a bonyolultságelméletben
pályázat kezdete: 2013-09-01
pályázat vége: 2017-08-31

Teljes publikációs lista

Hiányzó közlemények feltöltése
Feltöltött közlemény:
2
DEA-ban:
2
OA:
1
Publikációs időszak:
2018-2018
2018
  1. Földvári, A.: The complexity of the equation solvability problem over nilpotent groups.
    J. Algebra. 495 289-303, 2018.
    Folyóirat-mutatók:
    Q1 Algebra and Number Theory
  2. Bodirsky, M., Bradley-Williams, D., Pinsker, M., Pongrácz, A.: The universal homogeneous binary tree.
    J. Logic Comput. 28 (1), 133-163, 2018.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Arts and Humanities (miscellaneous)
    Q2 Hardware and Architecture
    Q2 Logic
    Q2 Software
    Q2 Theoretical Computer Science
frissítve: 2020-10-18, 02:09

Tudományos folyóiratcikkek
SCImago besorolása

Tudományos folyóiratcikkek száma: 2
Q1 1 (50%)
Q2 1 (50%)

SCImago kategóriák

Mathematics (2)
Algebra and Number Theory (1)
Logic (1)
Theoretical Computer Science (1)
Arts and Humanities (1)
Arts and Humanities (miscellaneous) (1)
Computer Science (1)
Hardware and Architecture (1)
Software (1)

Közlemények megoszlása
műfaj szerint

Közlemények megoszlása
évszám szerint

Közlemények megoszlása
nyelv szerint

Közlemények megoszlása
folyóiratok szerint

  • Journal of Algebra (1)
  • Journal Of Logic And Computation (1)