Jelenlegi hely

Grünwald Richárd

Grünwald Richárd

Grünwald Richárd
Név: Grünwald Richárd
További profilok: MTMT
Szakterület: matematikus

Teljes publikációs lista

A lista áttöltése az MTMT rendszerébe
Hiányzó közlemények feltöltése
Hitelesített Publikációs Lista igénylése
OA letöltési statisztika megtekintése
Feltöltött közlemény:
8
DEA-ban:
8
OA:
2
Publikációs időszak:
2018-2024
2024
  1. Grünwald, R., Páles, Z.: Local and global Hölder- and Minkowski-type inequalities for nonsymmetric generalized Bajraktarević means.
    J. Math. Anal. Appl. 535 (2), 1-22, 2024.
    Folyóirat-mutatók:
    Q1 Analysis (2022)
    Q2 Applied Mathematics (2022)
2023
  1. Abayomi, E., Ali, A., Bessenyei, M., Boros, Z., Chmielewska, K., Chudziak, J., Gát, G., Gilányi, A., Grünwald, R., Gselmann, E., Iqbal, M., Kiss, T., Łukasik, R., Maslyuchenko, O., Menzer, R., Molnár, G., Olbryś, A., Páles, Z., Pénzes, E., Pieszczek, M., Sablik, M., Székelyhidi, L., Szostok, T., Tóth, N., Tóth, P., Wójcik, S., Zürcher, T.: Report of Meeting: The Twenty-second Debrecen-Katowice Winter Seminar on Functional Equations and Inequalities Hajdúszoboszló (Hungary), February 1-4, 2023.
    Ann. Math. Sil. 37 (2), 315-334, 2023.
2022
  1. Grünwald, R., Páles, Z.: Local and global comparison of nonsymmetric generalized Bajraktarević means.
    J. Math. Anal. Appl. 512 (2), 1-12, 2022.
    Folyóirat-mutatók:
    Q1 Analysis
    Q2 Applied Mathematics
  2. Grünwald, R., Páles, Z.: On the invariance of the arithmetic mean with respect to generalized Bajraktarević means.
    Acta Math. Hung. 166 (2), 594-613, 2022.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
2021
  1. Grünwald, R., Páles, Z.: On additive functions with additional derivation properties.
    Publ. Math. Debr. 99 (1-2), 201-221, 2021.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
2020
  1. Grünwald, R., Páles, Z.: On the equality problem of generalized Bajraktarević means.
    Aequ. Math. 94 (4), 651-677, 2020.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Applied Mathematics
    Q2 Discrete Mathematics and Combinatorics
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
2018
  1. Grünwald, R., Páles, Z.: On derivations with respect to finite sets of smooth functions.
    Acta math. Hung. 154 (2), 530-544, 2018.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
frissítve: 2024-03-02, 01:43

Tudományos folyóiratcikkek
SCImago besorolása

Tudományos folyóiratcikkek száma: 6
Q1 2 (33.3%)
Q2 4 (66.7%)
-
OK

SCImago kategóriák

Mathematics (6)
Mathematics (miscellaneous) (4)
Applied Mathematics (3)
Analysis (2)
Discrete Mathematics and Combinatorics (1)

Közlemények megoszlása
műfaj szerint

Közlemények megoszlása
évszám szerint

Közlemények megoszlása
nyelv szerint

Egyéb társszerzők