Jelenlegi hely

Bérczes Attila Jenő

Bérczes Attila Jenő

Bérczes Attila Jenő
Név: Bérczes Attila Jenő
További profilok: MTMT
Szakterület: matematikus
Az adatok a NEPTUN rendszerből származnak.

Teljes publikációs lista

A lista áttöltése az MTMT rendszerébe
Hiányzó közlemények feltöltése
Hitelesített Publikációs Lista igénylése
OA letöltési statisztika megtekintése
Feltöltött közlemény:
45
DEA-ban:
44
OA:
21
Publikációs időszak:
1997-2020
2020
  1. Bazsó, A., Bérczes, A., Kolouch, O., Pink, I., Šustek, J.: Diophantine equations connected to the Komornik polynomials.
    Glas. Mat. 55 (1), 13-27, 2020.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Mathematics (miscellaneous) (2019)
2019
  1. Bérczes, A., Hajdu, L., Pink, I., Rout, S.: Sums of S-units in recurrence sequences.
    J. Number Theory. 196 353-363, 2019.
    Folyóirat-mutatók:
    Q1 Algebra and Number Theory
  2. Bérczes, A., Bérczes, T., Varga, I., Tiba, A., Zsuga, J.: Using Laplacian spectrum to analise the comorbidities network of hemorrhagic stroke.
    In: Proceedings of the 10th IEEE International Conference on Cognitive Infocommunications : CogInfoCom 2019. Szerk.: Péter Baranyi, IEEE-Inst Electrical Electronics Engineers Inc, Piscataway, 53-60, 2019. ISBN: 9781728147932
2018
  1. Bérczes, A., Bilu, Y., Luca, F.: Diophantine equations with products of consecutive members of binary recurrences.
    Ramanujan J. 46 (1), 49-75, 2018.
    Folyóirat-mutatók:
    Q1 Algebra and Number Theory
  2. Bazsó, A., Bérczes, A., Hajdu, L., Luca, F.: Polynomial values of sums of products of consecutive integers.
    Monatsh. Math. 187 (1), 21-34, 2018.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
2016
  1. Bérczes, A., Luca, F., Pink, I., Ziegler, V.: Finiteness results for Diophantine triples with repdigit values.
    Acta Arith. 172 (2), 133-148, 2016.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Algebra and Number Theory
  2. Bérczes, A., Dujella, A., Hajdu, L., Tengely, S.: Finiteness results for F-Diophantine sets.
    Monatsh. Math. 180 (3), 469-484, 2016.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
  3. Bérczes, A., Hajdu, L., Miyazaki, T., Pink, I.: On the Diophantine equation 1+x^a+z^b=y^n.
    J. Comb. Number Theory. 8 (2), 145-154, 2016.
  4. Bérczes, A., Hajdu, L., Miyazaki, T., Pink, I.: On the equation 1^k+2^k+...+x^k=y^n for fixed x.
    J. Number Theory. 163 43-60, 2016.
    Folyóirat-mutatók:
    Q1 Algebra and Number Theory
2015
  1. Bérczes, A.: Effective results for division points on curves in Gm^2.
    J. Théor. Nombres Bordeaux. 27 (2), 405-437, 2015.
    Folyóirat-mutatók:
    Q3 Algebra and Number Theory
  2. Bérczes, A.: Effective results for unit points on curves over finitely generated domains.
    Math. Proc. Camb. Philos. Soc. 158 (02), 331-353, 2015.
    Folyóirat-mutatók:
    Q1 Mathematics (miscellaneous)
  3. Bazsó, A., Bérczes, A., Győry, K., Pintér, Á.: Erratum to the paper "On the resolution of equations Axn - Byn = C in integers x, y and n >= 3, II".
    Publ. Math. Debr. 86 (1-2), 251-253, 2015.
    Folyóirat-mutatók:
    Q3 Mathematics (miscellaneous)
2014
  1. Bérczes, A., Evertse, J., Győry, K.: Effective results for Diophantine equations over finitely generated domains.
    Acta Arith. 163 (1), 71-100, 2014.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Algebra and Number Theory
  2. Bérczes, A., Pink, I.: On generalized Lebesgue-Ramanujan-Nagell equations.
    . 22 (1), 51-71, 2014.
    Folyóirat-mutatók:
    Q4 Analysis
    Q3 Applied Mathematics
  3. Bérczes, A., Ziegler, V.: On simultaneous palindromes.
    J. Comb. Number Theory. 6 (1), 37-49, 2014.
  4. Bérczes, A., Pethő, A.: On the sumset of binary recurrence sequences.
    Publ. Math. Debr. 84 (1-2), 279-290, 2014.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
  5. Bérczes, A., Dujella, A., Hajdu, L.: Some Diophantine properties of the sequence of S-units.
    J. Number Theory. 138 48-68, 2014.
    Folyóirat-mutatók:
    Q1 Algebra and Number Theory
2013
  1. Bérczes, A., Evertse, J., Győry, K.: Effective results for hyper- and superelliptic equations over number fields.
    Publ. Math. Debr. 82 (3-4), 727-756, 2013.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
  2. Bérczes, A., Ziegler, V.: On geometric progressions on Pell equations and Lucas sequences.
    Glas. Mat. 48 (1), 1-22, 2013.
    Folyóirat-mutatók:
    Q3 Mathematics (miscellaneous)
2012
  1. Bérczes, A., Pink, I.: On the Diophantine equation x^2+d^{2l+1}=y^n.
    Glasg. Math. J. 54 (02), 415-428, 2012.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
  2. Bérczes, A., Luca, F.: On the largest prime factor of numerators of Bernoulli numbers.
    Indag. Math.-New Ser. 23 (1-2), 128-134, 2012.
    Folyóirat-mutatók:
    Q3 Mathematics (miscellaneous)
2011
  1. Bérczes, A., Evertse, J., Győry, K.: Multiply monogenic orders.
    Ann. Scuola Norm. Super. Pisa-Cl. 12 (2), 467-497, 2011.
    Folyóirat-mutatók:
    Q1 Mathematics (miscellaneous)
    Q1 Theoretical Computer Science
  2. Bérczes, A., Dujella, A., Hajdu, L., Luca, F.: On the size of sets whose elements have perfect power n-shifted products.
    Publ. Math.-Debr. 79 (3/4), 325-339, 2011.
    Folyóirat-mutatók:
    Q3 Mathematics (miscellaneous)
Mindet mutasd
frissítve: 2020-11-29, 01:29

Tudományos folyóiratcikkek
SCImago besorolása

Tudományos folyóiratcikkek száma: 41
Q1 6 (14.6%)
Q2 17 (41.5%)
Q3 9 (22%)
Q4 4 (9.8%)
n.a. 5 (12.2%)

SCImago kategóriák

Mathematics (36)
Mathematics (miscellaneous) (23)
Algebra and Number Theory (12)
Analysis (1)
Applied Mathematics (1)
Computational Mathematics (1)
Theoretical Computer Science (1)

Közlemények megoszlása
műfaj szerint

Közlemények megoszlása
évszám szerint

Közlemények megoszlása
nyelv szerint

Egyéb társszerzők