Jelenlegi hely

Rácz Gabriella

Rácz Gabriella

Név: Rácz Gabriella
Affiliáció: Debreceni Egyetem. Természettudományi és Technológiai Kar. Matematikai Intézet. Algebra és Számelmélet Tanszék / University of Debrecen. Faculty of Science and Technology. Institute of Mathematics. Department of Algebra and Number Theory
További profilok: Google Scholar, MTMT, Scopus Author ID
Fokozat
  • PhD, Debreceni Egyetem (2021)
Szakterület: alkalmazott matematikus

Teljes publikációs lista

A lista áttöltése az MTMT rendszerébe
Hiányzó közlemények feltöltése
Hitelesített Publikációs Lista igénylése
OA letöltési statisztika megtekintése
Feltöltött közlemény:
7
DEA-ban:
7
OA:
2
Publikációs időszak:
2015-2024
2024
  1. Gyimesi, E., Nyul, G., Rácz, G.: Generalizations of Stirling-like and Bell-like numbers.
    In: New Frontiers in Number Theory and Applications. Ed.: J. Guàrdia, N. Minculete, D. Savin, M. Vela, A. Zekhnini, Birkhäuser, Cham, 191-220, 2024, (Trends in Mathematics, ISSN 2297-0215) ISBN: 9783031519581
2021
  1. Nyul, G., Rácz, G.: Matchings in complete bipartite graphs and the r-Lah numbers.
    Czech. Math. J. 71 (4), 947-959, 2021.
    Folyóirat-mutatók:
    Q3 Mathematics (miscellaneous)
2020
  1. Nyul, G., Rácz, G.: Sums of r-Lah numbers and r-Lah polynomials.
    Ars Math. Contemp. 18 (2), 211-222, 2020.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Algebra and Number Theory
    Q2 Discrete Mathematics and Combinatorics
    Q2 Geometry and Topology
    Q2 Theoretical Computer Science
  2. Rácz, G.: The r-Fubini-Lah numbers and polynomials.
    Australas. J. Combin. 78 (1), 145-153, 2020.
    Folyóirat-mutatók:
    Q3 Discrete Mathematics and Combinatorics
2019
  1. Rácz, G.: On the magnitude of the roots of some well-known enumerative polynomials.
    Acta math. Hung. 159 (1), 257-264, 2019.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
2017
  1. Nyul, G., Rácz, G.: Lucas sequences and the Hosoya index of graphs.
    Fibonacci Q. 55 (4), 340-342, 2017.
    Folyóirat-mutatók:
    Q4 Algebra and Number Theory
2015
  1. Nyul, G., Rácz, G.: The r-Lah numbers.
    Discret. Math. 338 (10), 1660-1666, 2015.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Discrete Mathematics and Combinatorics
    Q1 Theoretical Computer Science
frissítve: 2024-07-14, 01:18

Tudományos folyóiratcikkek
SCImago besorolása

Tudományos folyóiratcikkek száma: 6
Q1 1 (16.7%)
Q2 2 (33.3%)
Q3 2 (33.3%)
Q4 1 (16.7%)
-
OK

SCImago kategóriák

Mathematics (6)
Discrete Mathematics and Combinatorics (3)
Algebra and Number Theory (2)
Mathematics (miscellaneous) (2)
Theoretical Computer Science (2)
Geometry and Topology (1)

Közlemények megoszlása
műfaj szerint

Közlemények megoszlása
évszám szerint

Közlemények megoszlása
nyelv szerint