Jelenlegi hely

Rakaczki Csaba

Rakaczki Csaba

Rakaczki Csaba
Név: Rakaczki Csaba
További profilok: MTMT
Szakterület: matematikus
Az adatok a NEPTUN rendszerből származnak.

Teljes publikációs lista

A lista áttöltése az MTMT rendszerébe
Hiányzó közlemények feltöltése
Hitelesített Publikációs Lista igénylése
OA letöltési statisztika megtekintése
Feltöltött közlemény:
8
DEA-ban:
7
OA:
4
Publikációs időszak:
1997-2019
2019
  1. Pintér, Á., Rakaczki, C.: On the Decomposability of the Linear Combinations of Euler Polynomials with Odd Degrees.
    Symmetry. 11 (6), 1-8, 2019.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Chemistry (miscellaneous)
    Q2 Computer Science (miscellaneous)
    Q3 Mathematics (miscellaneous)
    Q3 Physics and Astronomy (miscellaneous)
2017
  1. Pintér, Á., Rakaczki, C.: On the decomposability of linear combinations of Euler polynomials.
    Miskolc Math. Notes. 18 (1), 407-415, 2017.
    Folyóirat-mutatók:
    Q4 Algebra and Number Theory
    Q4 Analysis
    Q3 Control and Optimization
    Q3 Discrete Mathematics and Combinatorics
    Q3 Numerical Analysis
2016
  1. Pintér, Á., Rakaczki, C.: On the decomposability of linear combinations of Bernoulli polynomials.
    Monatsh. Math. 180 (3), 631-648, 2016.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
2008
  1. Rakaczki, C.: On some diophantine results related to Euler polynomials.
    Period. Math. Hung. 57 (1), 61-71, 2008.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
2007
  1. Pintér, Á., Rakaczki, C.: On the zeros of shifted Bernoulli polynomials.
    Appl. Math. Comput. 187 (1), 379-383, 2007.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Applied Mathematics
    Q2 Computational Mathematics
2004
  1. Rakaczki, C.: On the diophantine equation F((x n)) = b(y m).
    Period. Math. Hung. 49 (2), 119-132, 2004.
    Folyóirat-mutatók:
    Q4 Mathematics (miscellaneous)
2003
1997
  1. Száz, Á., Rakaczki, C.: Semicontinuity and closedness properties of relations in relator spaces.
    Department of Mathematics and Informatics Lajos Kossuth University, Debrecen, 23 p., 1997.
frissítve: 2020-11-22, 01:29

Tudományos folyóiratcikkek
SCImago besorolása

Tudományos folyóiratcikkek száma: 7
Q2 4 (57.1%)
Q3 1 (14.3%)
Q4 1 (14.3%)
n.a. 1 (14.3%)

SCImago kategóriák

Mathematics (6)
Mathematics (miscellaneous) (4)
Algebra and Number Theory (1)
Analysis (1)
Applied Mathematics (1)
Computational Mathematics (1)
Control and Optimization (1)
Discrete Mathematics and Combinatorics (1)
Numerical Analysis (1)
Chemistry (1)
Chemistry (miscellaneous) (1)
Computer Science (1)
Computer Science (miscellaneous) (1)
Physics and Astronomy (1)
Physics and Astronomy (miscellaneous) (1)

Közlemények megoszlása
műfaj szerint

Közlemények megoszlása
évszám szerint

Közlemények megoszlása
nyelv szerint