Jelenlegi hely

Rábai Zsolt

Rábai Zsolt

Rábai Zsolt
Név: Rábai Zsolt
További profilok: MTMT
Szakterület: matematikus
Az adatok a NEPTUN rendszerből származnak.

Teljes publikációs lista

A lista áttöltése az MTMT rendszerébe
Hiányzó közlemények feltöltése
Hitelesített Publikációs Lista igénylése
OA letöltési statisztika megtekintése
Feltöltött közlemény:
7
DEA-ban:
7
OA:
3
Publikációs időszak:
2009-2018
2018
  1. Kovács, T., Rábai, Z.: Equal values of pyramidal numbers.
    Indag. Math.-New Ser. 29 (5), 1157-1166, 2018.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
2017
  1. Rábai, Z.: A Note on the Shuffle Variant of Jeśmanowicz' Conjecture.
    Tokyo J. Math. 40 (1), 153-163, 2017.
    Folyóirat-mutatók:
    Q3 Mathematics (miscellaneous)
  2. Bertók, C., Hajdu, L., Pink, I., Rábai, Z.: Linear combinations of prime powers in binary recurrence sequences.
    Int. J. Number Theory. 13 (261), [1-12], 2017.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Algebra and Number Theory
2013
  1. Bennett, M., Pink, I., Rábai, Z.: On the number of solutions of binomial Thue inequalities.
    Publ. Math. Debr. 83 (1-2), 241-256, 2013.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
  2. Rábai, Z., Bennett, M., Pink, I.: On the number of solutions of binomial Thue inequalities.
    Electron. Notes Discret. Math. 43 299-304, 2013.
    Folyóirat-mutatók:
    Q3 Applied Mathematics
    Q4 Discrete Mathematics and Combinatorics
2011
2009
frissítve: 2020-11-22, 01:30

Tudományos folyóiratcikkek
SCImago besorolása

Tudományos folyóiratcikkek száma: 7
Q2 3 (42.9%)
Q3 2 (28.6%)
n.a. 2 (28.6%)

SCImago kategóriák

Mathematics (5)
Mathematics (miscellaneous) (3)
Algebra and Number Theory (1)
Applied Mathematics (1)
Discrete Mathematics and Combinatorics (1)

Közlemények megoszlása
műfaj szerint

Közlemények megoszlása
évszám szerint

Közlemények megoszlása
nyelv szerint

Egyéb társszerzők

Bennett, Michael A.