• English, British
  • Magyar

Közlemények megoszlása
műfaj szerint

Közlemények megoszlása
évszám szerint

Közlemények megoszlása
nyelv szerint

Tudományos folyóiratcikkek
SCImago besorolása

Tudományos folyóiratcikkek száma: 11
Q1/D1 1 (9.1%)
Q1 4 (36.4%)
Q2 4 (36.4%)
Q3 2 (18.2%)
Q4 1 (9.1%)

iDEa Tudomány

iDEa Tehetség

iDEa

Bertók Csanád

Bertók Csanád

Elérhetőség
Név: Bertók Csanád
További profilok: MTMT
Szakma
Szakterület: matematikus
Oktatott tárgyak
Az adatok a NEPTUN rendszerből származnak.
Média anyagok

Teljes publikációs lista

A lista áttöltése az MTMT rendszerébe >>
Hiányzó közlemények feltöltése >>
Hitelesített Publikációs Lista igénylése >>
OA letöltési statisztika megtekintése >>
Feltöltött közlemény:
DEA-ban:
OA:
Publikációs időszak:
11
11
6
2010-2018
2018
  1. Bertók, C., Hajdu, L.: A Hasse-type principle for exponential Diophantine equations over number fields and its applications.
    Mon.hefte Math. 187 (3), 425-436, 2018.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
  2. Bertók, C., Győry, K., Hajdu, L., Schinzel, A.: On the smallest number of terms of vanishing sums of units in number fields.
    J. Number Theory. 192 328-347, 2018.
    Folyóirat-mutatók:
    Q1 Algebra and Number Theory
2017
  1. Bertók, C., Hajdu, L., Pink, I., Rábai, Z.: Linear combinations of prime powers in binary recurrence sequences.
    Int. J. Number Theory. 13 (261), [1-12], 2017.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Algebra and Number Theory
  2. Bertók, C., Nyul, G.: On monochromatic linear recurrence sequences.
    Contrib. Discret. Math. 11 (2), 58-62, 2017.
    Folyóirat-mutatók:
    Q3 Discrete Mathematics and Combinatorics
  3. Pethő, A., Pohst, M., Bertók, C.: On multidimensional Diophantine approximation of algebraic numbers.
    J. Number Theory. 171 422-448, 2017.
    Folyóirat-mutatók:
    Q1 Algebra and Number Theory
  4. Bertók, C., Hajdu, L., Pethő, A.: On the distribution of polynomials with bounded height.
    J. Number Theory. 179 172-184, 2017.
    Folyóirat-mutatók:
    Q1 Algebra and Number Theory
  5. Bertók, C., Hajdu, L., Luca, F., Sharma, D.: On the number of non-zero digits of integers in multi-base representations.
    Publ. Math. Debr. 90 (1-2), 181-194, 2017.
    Folyóirat-mutatók:
    Q3 Mathematics (miscellaneous)
2016
  1. Bertók, C., Hajdu, L.: A Hasse-type principle for exponential Diophantine equations and its applications.
    Math. Comput. 85 (298), 849-860, 2016.
    Folyóirat-mutatók:
    D1 Algebra and Number Theory
    D1 Applied Mathematics
    D1 Computational Mathematics
  2. Bertók, C.: The complete solution of the Diophantine equation (4m^2+1)^x+(5m^2-1)^y=(3m)^z.
    Period. Math. Hung. 72 (1), 37-42, 2016.
    Folyóirat-mutatók:
    Q4 Mathematics (miscellaneous)
2013
  1. Bertók, C.: Representing integers as sums or differences of general power products.
    Acta Math. Hung. 141 (3), 291-300, 2013.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
2010
  1. Oláh, V., Lakatos, G., Bertók, C., Kanalas, P., Szőllősi, E., Kis, J., Mészáros, I.: Short-term chromium(VI) stress induces different photosynthetic responses in two duckweed species, Lemna gibba L. and Lemna minor L..
    Photosynthetica. 48 (4), 513-520, 2010.
    Folyóirat-mutatók:
    Q3 Physiology
    Q2 Plant Science