Jelenlegi hely

Al-Janabi Sameer Annon Abbas

Al-Janabi Sameer Annon Abbas

Al-Janabi Sameer Annon Abbas
Név: Al-Janabi Sameer Annon Abbas
Szakterület: phD

Teljes publikációs lista

A lista áttöltése az MTMT rendszerébe
Hiányzó közlemények feltöltése
Hitelesített Publikációs Lista igénylése
OA letöltési statisztika megtekintése
Feltöltött közlemény:
5
DEA-ban:
5
OA:
1
Publikációs időszak:
2019-2023
2023
  1. Abbas, S., Figula, Á.: Geodesic vectors and flat totally geodesic subalgebras of six-dimensional filiform metric Lie algebras.
    J. Geom. 115 (1), 1-39, 2023.
    Folyóirat-mutatók:
    Q3 Geometry and Topology (2022)
  2. Figula, Á., Abbas, S.: Isometry groups of six-dimensional filiform nilmanifolds.
    Int. J. Group Theory. 12 (2), 67-80, 2023.
    Folyóirat-mutatók:
    Q4 Algebra and Number Theory (2022)
  3. Abbas, S., Figula, Á.: Totally geodesic subalgebras of 6-dimensional nilmanifolds having nilpotency classes 3 and 4.
    In: Book of Abstracts, RIGA 2023 /ed. Ion Mihai, Adela Mihai, Bucharest University Press, Bucharest, 2, 2023.
2022
  1. Abbas, S., Kozma, L.: On New Classes of Stretch Finsler Metrics.
    Journal of Finsler Geometry and its Applications 3 (1), 86-99, 2022.
2019
  1. Hussain, A., Abbas, S., Salman, A., Hussein, N.: Semi soft local function which generated a new topology in soft ideal spaces.
    Journal of Interdisciplinary Mathematics. 22 (8), 1509-1517, 2019.
    Folyóirat-mutatók:
    Q4 Analysis
    Q3 Applied Mathematics
frissítve: 2024-02-25, 01:17

Tudományos folyóiratcikkek
SCImago besorolása

Tudományos folyóiratcikkek száma: 4
Q3 2 (50%)
Q4 1 (25%)
n.a. 1 (25%)
-
OK

SCImago kategóriák

Mathematics (3)
Algebra and Number Theory (1)
Analysis (1)
Applied Mathematics (1)
Geometry and Topology (1)

Közlemények megoszlása
műfaj szerint

Közlemények megoszlása
évszám szerint

Közlemények megoszlása
nyelv szerint

Egyéb társszerzők

Hussain, Ahmed Hadi
Hussein, Nabeel Ali
Salman, Abbas Musleh