Jelenlegi hely

Gilányi Attila László

Gilányi Attila László

Név: Gilányi Attila László
Szakterület: matematikus
Az adatok a NEPTUN rendszerből származnak.

Teljes publikációs lista

A lista áttöltése az MTMT rendszerébe
Hiányzó közlemények feltöltése
Hitelesített Publikációs Lista igénylése
OA letöltési statisztika megtekintése
Feltöltött közlemény:
41
DEA-ban:
38
OA:
9
Publikációs időszak:
1995-2018
2018
  1. Chmielewska, K., Gilányi, A.: Educational Context of Mathability.
    APH. 15 (5), 223-237, 2018.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Engineering (miscellaneous)
    Q2 Multidisciplinary
  2. Gilányi, A., Bálint, M.: Műemlékek virtuális rekonstrukciója.
    In: Informatika a felsőoktatásban 2017 konferencia kiadványa. Szerk.: Aradi Bernadett, Bujdosó Gyöngyi, Horváth Géza, Szokol Patrícia, Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen, 427-434, 2018. ISBN: 9789634732136
2017
  1. Gilányi, A., González, C., Nikodem, K., Páles, Z.: Bernstein-Doetsch type theorems with Tabor type error terms for set-valued maps.
    Set-Valued Var. Anal. 25 (2), 441-462, 2017.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Analysis
    Q2 Applied Mathematics
    Q2 Geometry and Topology
    Q2 Numerical Analysis
    Q3 Statistics and Probability
  2. Gilányi, A., Bujdosó, G., Bálint, M.: Presentation of a medieval church in MaxWhere.
    In: 8th IEEE International Conference on Cognitive Infocommunications: CogInfoCom 2017 : Proceedings : September 11-14, 2017 Debrecen, Hungary, IEEE Computer Society, Piscataway, 377-378, 2017. ISBN: 9781538612644
  3. Gilányi, A., Bujdosó, G., Bálint, M.: Virtual reconstruction of a medieval church.
    In: 8th IEEE International Conference on Cognitive Infocommunications: CogInfoCom 2017 : Proceedings : September 11-14, 2017 Debrecen, Hungary, IEEE Computer Society, Piscataway, 283-287, 2017. ISBN: 9781538612644
2015
  1. Gilányi, A., Merentes, N., Nikodem, K., Páles, Z.: Characterizations and decomposition of strongly Wright-convex functions of higher order.
    Opuscula Math. 35 (1), 37-46, 2015.
    Folyóirat-mutatók:
    Q3 Mathematics (miscellaneous)
  2. Gilányi, A., Merentes, N., Nikodem, K., Páles, Z.: On higher-order convex functions with a modulus.
    Grazer Math. Ber. 363 66-74, 2015.
2013
  1. Gilányi, A., Virágos, M.: Library treasures in a virtual world.
    In: 4th IEEE International Conference on Cognitive Infocommunications CogInfoCom 2013 : Proceedings, December 2-5, 2013 Budapest, Hungary. Ed.: Péter Baranyi, IEEE, Danvers, 563-566, 2013. ISBN: 9781479915439
  2. Baranyi, P., Gilányi, A.: Mathability: Emulating and enhancing human mathematical capabilities.
    In: 4th IEEE International Conference on Cognitive Infocommunications CogInfoCom 2013 : Proceedings, December 2-5, 2013 Budapest, Hungary. Ed.: Péter Baranyi, IEEE, Danvers, 555-558, 2013. ISBN: 9781479915439
  3. Fosner, A., Ger, R., Gilányi, A., Moslehian, M.: On linear functional equations and completeness of normed spaces.
    Banach J. Math. Anal. 7 196-200, 2013.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Algebra and Number Theory
    Q2 Analysis
  4. Borus, G., Gilányi, A.: Solving systems of linear functional equations with computer.
    In: 4th IEEE International Conference on Cognitive Infocommunications CogInfoCom 2013 : Proceedings, December 2-5, 2013 Budapest, Hungary. Ed.: Péter Baranyi, IEEE, Danvers, 559-562, 2013. ISBN: 9781479915439
2012
  1. Bandle, C., Gilányi, A., Losonczi, L., Plum, M.: Inequalities and Applications 2010.
    Birkhauser Verlag, Basel, Boston, Berlin, LXX, 273 p., 2012. ISBN: 9783034802482
  2. Gilányi, A., Kézi, C., Troczka-Pawelec, K.: On two different concepts of subquadraticity.
    In: Inequalities and Applications. Eds.: Catherine Bandle, Attila Gilányi, Losonczi László, Michael Plum, Birkhauser Verlag, Basel, Boston, Berlin, 209-215, 2012. ISBN: 9783034802482
2011
  1. Gilányi, A., Troczka-Pawelec, K.: Regularity of weakly subquadratic functions.
    J. Math. Anal. Appl. 382 (2), 814-821, 2011.
    Folyóirat-mutatók:
    Q1 Analysis
    Q1 Applied Mathematics
  2. Gilányi, A., Nagatou, K., Volkmann, P.: Stability of a functional equation coming from the characterization of the absolute value of additive functions.
    Ann. Funct. Anal. 1 (2), 1-6, 2011.
    Folyóirat-mutatók:
    Q4 Analysis
    Q3 Control and Optimization
2010
  1. Bátfai, N., Jeszenszky, P., Bartha, C., Gilányi, A., Széll, S., Szimeonov, G., Vaskó, G., Terdik, G.: Műholdas helymeghatározás alkalmazása a labdajátékokban.
    In: Az elmélet és a gyakorlat találkozása a térinformatikában : Térinformatikai konferencia és szakkiállítás. Szerk.: Lóki József, Demeter Gábor, Rexpo Kft., Debrecen, 223-229, 2010.
2009
  1. Kuczma, M., Gilányi, A.: An Introduction to the Theory of Functional Equations and Inequalities, 2nd Edition.
    Birkhauser Verlag, Basel, Boston, Berlin, XIV, 595 p., 2009. ISBN: 9783764387488
  2. Bandle, C., Gilányi, A., Losonczi, L., Páles, Z., Plum, M.: Inequalities and Applications: Conference on Inequalities and Applications, Noszvaj (Hungary), September 2007.
    Birkhauser Verlag, Basel ;, XLVIII, 315 p., 2009. ISBN: 9783764387723
2008
  1. Gilányi, A., Páles, Z.: On convex and Wright-convex functions of higher order.
    Math. Inequal. Appl. 11 (2), 271-282, 2008.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Applied Mathematics
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
  2. Gilányi, A., Páles, Z.: On convex functions of higher order.
    Math. Inequal. Appl. 11 (2), 271-282, 2008.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Applied Mathematics
    Q2 Mathematics (miscellaneous)
2007
  1. Adamek, M., Nikodem, K., Gilányi, A., Páles, Z.: A note on three-parameter families and generalized convex functions.
    J. Math. Anal. Appl. 330 (2), 829-835, 2007.
    Folyóirat-mutatók:
    Q1 Analysis
    Q1 Applied Mathematics
  2. Gilányi, A., Kaiser, Z., Páles, Z.: Estimates to the stability of functional equations.
    Aequ. Math. 73 (1-2), 125-143, 2007.
    Folyóirat-mutatók:
    Q3 Applied Mathematics
    Q3 Discrete Mathematics and Combinatorics
    Q3 Mathematics (miscellaneous)
2005
  1. Gilányi, A., Ng, C., Aczél, J.: On a functional equation arising from comparison of utility representations.
    J. Math. Anal. Appl. 304 (2), 572-683, 2005.
    Folyóirat-mutatók:
    Q2 Analysis
    Q2 Applied Mathematics
2004
  1. Gilányi, A., Nikodem, K., Páles, Z.: Bernstein-Doetsch type results for quasiconvex functions.
    Math. Inequal. Appl. 7 (2), 169-175, 2004.
    Folyóirat-mutatók:
    Q3 Applied Mathematics
    Q3 Mathematics (miscellaneous)
Mindet mutasd
frissítve: 2020-10-18, 01:13

Tudományos folyóiratcikkek
SCImago besorolása

Tudományos folyóiratcikkek száma: 27
Q1/D1 2 (7.4%)
Q1 4 (14.8%)
Q2 8 (29.6%)
Q3 6 (22.2%)
n.a. 9 (33.3%)

SCImago kategóriák

Mathematics (15)
Applied Mathematics (10)
Mathematics (miscellaneous) (9)
Analysis (6)
Discrete Mathematics and Combinatorics (2)
Algebra and Number Theory (1)
Control and Optimization (1)
Geometry and Topology (1)
Numerical Analysis (1)
Statistics and Probability (1)
Multidisciplinary (2)
Multidisciplinary (2)
Decision Sciences (1)
Statistics, Probability and Uncertainty (1)
Engineering (1)
Engineering (miscellaneous) (1)
Psychology (1)
Psychology (miscellaneous) (1)
Social Sciences (1)
Social Sciences (miscellaneous) (1)
Sociology and Political Science (1)

Közlemények megoszlása
műfaj szerint

Közlemények megoszlása
évszám szerint

Közlemények megoszlása
nyelv szerint